Çekmeköy Kombi Satış ve Montajı

Çekmeköy Kombi Satış ve Montajı için firmamızın( Demirkıran Mühendislik) İGDAŞ yetkili makine mühendisleri ve İGDAŞ sertifikalı tesisat ustaları hizmet vermektedir.

Mühendislik hizmeti olarak kombi değişiminden sonra verilen kombi değişim belgesi ustalık hizmeti olarak kombi ve kombi bacasının montajı, kombi sıfır değil ise kombinin çalıştırılmasıdır.

Çekmeköy Kombi Satış ve Montajı - Çekmeköy Doğalgaz Projesi - Kombi Montajı - Kombi Satışı - Kombi Fiyatları
Çekmeköy Kombi Satış ve Montajı

#Firmamız tarafından tüm marka kombilerin satış ve montajında kredi kartlarına 9 Taksit yapılır. 

Çekmeköyde Kombi Satış ve Montaj Firmasi

Kombi Montajı’ndan sonra İGDAŞ tarafından istenen kombi cihaz değişim belgesfirmamız tarafından tarafınıza sağlanır. Cihaz değişim belgesi verdiğimiz paket fiyatına dahil edilir.

Eğer kombinizi taşıdıysanız, bununla beraber doğalgaz hattında güzergâh değişikliği oluşmuş ise  (mutfaktan balkona, balkondan mutfağa gibi) yine İGDAŞ tarafından doğalgaz projesi istenir. Firmamız tarafınıza doğalgaz projesi çizimi hizmeti de sağlamaktadır.

ÖnemliDoğalgaz hattında yapılan güzergâh değişikliği projelendirilerek İGDAŞ’a bildirilmezse kaçak kullanıma tabii tutulur.

Çekmeköyde Kombi Satışi ve Kombi Montajı hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey firmamıza ulaşmak. Aynı hizmete Kartal bölgesinden ulaşmak istiyorsanız, Kartal Kombi Satış ve Montajı sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Tüm marka kombilerde kredi kartına 9 Taksit yapılır. İGDAŞ Yetkili firmamız Tüm marka kombi satış & montaj ve mühendislik hizmeti vermektedir.

Firmamızın iletişim bilgileri için tıklayınız.

Aramak için tıklayınız : 0554 941 49 15   

Aramak için tıklayınız : 0 216 452 08 08

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK
İGDAŞ YETKİ KODU : 7004402 – MÜHENDİS YETKİ KODU : 803594