Kartal Kombi Satış ve Montajı

Kartal Kombi satış ve Montajı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşın. Firmamız Kartal’ın Soğanlık semtindedir. Ofisimizi ziyaret edip detaylı bilgi alabilrsiniz. 

 

Demirkıran Mühendislik bünyesinde İGDAŞ Sertifikalı Makine Mühendislerimiz ve sertifikalı ustalarımız ile sorunlarınıza en hızlı çözümü buluyoruz. 

İstanbul Anadolu Yakası‘nın bütün bölgelerinde Kredi Kartına 6- 9 – 12  Taksit imkanı ile Kombi Satış ve Montajı, Doğalgaz Projelendirme hizmeti ve bütün mühendislik işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

ESKİ KOMBİSİNİ GETİREN MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL  1000 TL İNDİRİM , ESKİ ŞOFBENİNİ GETİREN MÜŞTERİLERİMİZE ÖZEL 500 TL İNDİRİM

Kartal Kombi Satış ve Montajı - Kombi Fiyatları - Kombi Montajı - Kombi Fiyatları
Kartal Kombi Satış ve Montajı

Kartal Kombi Satış ve Montaj Firması

Kombimi değiştirmek istiyorum ne yapmalıyım?

Eğer dairenizde mevcut bir kombi var ise; eski kombinizi alıp yenisiyle değiştiriyoruz. Kombi değişimlerinde servis tarafından kombinizin garantiye alınabilmesi için İGDAŞ‘tan alınan kombi uygunluk belgesi istenir. Bu belge firmamız tarafından sağlanmaktadır ve İGDAŞ randevusu ile birlikte müşterimize verilmektedir. Kombi uygunluk belgesi ücreti ise 1000₺+KDV olarak belirlenmiştir.

Sertifikasız firmalar tercih edildiğinde kombi değişim süreci can sıkıcı olabilir.

# Kombi fiyatları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

# Kombi Değişim Kampanyası’ndan faydalanmak istiyorsanız tıklayınız.    

Kartal ilçesinde Soğanlık ,Yakacık ve Uğur Mumcu bölgeleri de dahil olmak üzere İgdaş yetkili firma olarak ; kombi satışı,kombi montajı, doğalgaz proje ve kombi değişim hizmetleri vermekteyiz.

Kartal Doğalgaz Projesi

Doğalgaz projesi nedir?  

Dairenizde var olan doğalgaz hattının ve kullanılan cihazların(kombi,ocak,şofben) elektronik ortamda teknik şartnameye uygun şekilde projelendirilmesi işlemidir.

Doğalgaz tadilat projesi nedir?

 Dairenizde doğalgaz hattınızla ilgili bir değişiklik yaptıysanız, bu işlemi projelendirerek İGDAŞ’a sunmanız istenir. Yapılan değişikliklerin uygun olup olmadığı elektronik ortamda ve dairenizde İGDAŞ tarafından incelenir.

Yeni taşındığınız dairede daha önce doğalgaz kullanılmış ve değişiklik yapılmışsa başvuru yaptığınız zaman gazınız kullanıma açılmayacak ve doğalgaz tadilat projesi istenecektir. 

Doğalgaz proje çizimi hizmetinden yararlanmak için iletişime geçiniz.

# Doğalgaz tadilat projesi fiyatı 1500+KDV olarak belirlenmiştir. Doğalgaz proje bedeli değişmemektedir.

Dairenizdeki eksiklikler ücretsiz keşif sırasında tespit edilip bunlarla ilgili oluşacak fiyat farklılıkları müşteriye yansır. 

! Doğalgaz proje çizimi hizmetini İstanbul’da sadece İGDAŞ Sertifikalı Firmalar verebilir.

Kombi montaj ve proje fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Aramak için tıklayınız : 0554 941 49 15

Aramak için tıklayınız : 0 216 452 08 08

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK
İGDAŞ YETKİ KODU : 7004402 – MÜHENDİS YETKİ KODU : 803594

KONUM İÇİN TIKLAYINIZ 

Kombi Fiyatları 2023