DOĞALGAZ PROJESİ

Doğalgaz projesi ;

İGDAŞ Sertifikalı Firmaların , Sertifikalı Makine  Mühendisleri tarafından projelendirilir ve  yine firmanın İGDAŞ YETKİLİ ustaları tarafından projeye bağlı kalınarak tesisatlandırılır. Çizilen projeniz daha sonra teknik şartnamelere uygun ise İGDAŞ tarafından onaylanır.

Yanlış firma seçimleri veya Yetkili olmayan firma seçimleri ile bu süreç can sıkıcı olabilir.

 

Doğalgaz projesi kaç günde onaylanir ?Müşterilerimiz tarafından ;

Süreç nasıl işler?

Doğalgaz projesi  kaç günde onaylanır?

Şeklinde sorular almaktayız bunun cevabı ise;

Doğalgaz proje çizim işlemi Genel kanının aksine uzun süreçler yerine firmamız süreci hızlandırarak 1 günde proje onayı ve 5 gün içinde ise doğalgazınızı kullanıma uygun hale getirmektedir.

Doğalgaz Tesisat Projesi

Doğalgaz tesisatı projesi için sıfır bir daireye taşındınız ve henüz gaz kullanmaya başlayacaksanız İGDAŞ yetkili firmalarca doğalgaz projesi çizdirmeniz gerekmektedir. Tadilat sonrası ocak veya kombi hattının güzergâhında değişiklik yapılmış ise yine İGDAŞ proje çizimi isteyecektir. Tesisatta değişiklik yapılma durumlarında doğalgaz proje bedeli aynı şekilde olmakta  750 TL + KDV uygulanmaktadır.

Doğalgaz tadilatınızı projelendirmek için  iletişime geçiniz.

Doğalgaz proje çizimi için müşterilerimiz bize ulaştıklarında aynı gün içerisinde firmamızın yetkili Makine Mühendisleri ve teknikerleri ücretsiz keşif için projenin çizileceği meskene gelir ve keşif yapıldıktan sonra bilgisayar ortamında proje çizilerek onay için İGDAŞ’a gönderilir. Proje onaylandıktan sonra en yakın tarihe randevu alınır. Daha sonra İGDAŞ doğalgaz tesisatının ve projenin teknik şartnameye uygun olup olmadığını kontrole gelir. Hiçbir eksiklik yok ise doğalgazınızın resmi arzı başlamış olur.

Doğalgaz proje çizimi İstanbul ilinde İGDAŞ tarafından kontrol edilir.

Not: Doğalgaz proje çizimi işlemlerimiz teknik şartnameye uygun olarak çizilir.

Doğalgaz tesisat projesi örneği;

doğalgaz proje fiyatı - dogalgaz projesi
dogalgaz proje

Doğalgaz Proje hizmetinden faydalanacak bölgeler ( Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Kartal,Yakacık,Uğur mumcu,Soğanlık, Maltepe, Kadıköy, Ataşehir, Çekmeköy, Tuzla, Ümraniye,)

Evinizi yeni mi aldınız veya evinizde tadilat mı yaptırmak istiyorsunuz  ?

Satın almış olduğunuz dairenizde doğalgaz tesisatı yapılmış fakat kombi yok ise İGDAŞ tarafından resmi gaz verilmemişse doğru yerdesiniz.Bu işlemi en kolay şekilde halledecek doğru adrestesiniz.

Size sunulacak olan proje hizmeti İGDAŞ YETKİLİ FİRMA(yetkili doğalgaz firması) DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK(Baymak Yetkili Bayi) Bünyesinde  Yetkili MAKİNE MÜHENDİSLERİ tarafından çizilmekte, işlem bitene dek takip edilmektedir.Firmamızda doğalgaz ile ilgili aradığınız tüm hizmetler verilmektedir.

*Tüm marka Kombi Satışı– Kombi Satış sonrası hizmetler (Kombi montajıdoğalgaz proje çizimi-gaz açım – ve doğalgazda diğer tüm eksiklikler,değişiklikler)

Doğalgaz proje fiyatları 2022 yılında 750 TL + KDV olarak belirlenmiştir.


Doğalgaz Projesi İletişim

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK

İGDAŞ SERİTİFİKA NO : 7004402

0216 452 08 08      –      0554 941 49 15 

demirkiranmuhendislik@gmail.com

FİRMAMİZ BİREYSEL MÜŞTERİLERE HİZMET VEREN İGDAŞ YETKİLİ PROJE VE TAAHHÜT FİRMASİDİR.