Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Atromix 2018 yılında ERP yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş yoğuşmalı kombi modelidir.Demirdöküm Kombi Yoğuşmalı , Kullanıcı Dostu ve Kompakt Boyutu ile öne çıkmaktadır.

 

Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi - Demirdöküm Kombi Fiyatları
Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi ‘yi uygun fiyatlarla KREDİ KARTINA 9 TAKSİT imkanı ile satın almak istiyorsanız Yetkili Satış Noktası olan DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK ile iletişime geçiniz.

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK ; Demirdöküm ve Baymak başta olmak üzere bütün marka kombilerin yetkili satış noktasıdır.

Satın aldığınız kombilerin, kombi montajı ve mühendislik hizmetleri için  Demirdöküm Yetkili Satış Noktası DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK ile  iletişime geçiniz.

www.kombiveproje.com – demirkiranmuhendislik@gmail.com   0554 941 49 15  (Aramak için numaraya tıklayınız)

Demirdöküm Atromix Üstün Özellikler (Tasarruf)

 • Farklı Kapasite Seçenekleri : 20/24/28 kW kapasite seçenekleri ile hem düşük hem
  yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar.
 • A Sınıfı Yüksek Isıtma Verimi: ERP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine
  sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar
 • A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu Verimi : ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar.
 • Yüksek Verimli Pompa İle Elektrik Tasarrufu : Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa kademesi istenilen hızda ayarlanabilir.Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.
 • Fan Modülasyonu: Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlar. Bu sayede yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlar.
 • Alüminyum-Silisyum Eşanjör: Kompakt boyutlarda, hafif ve ısı transferi yüksek alüminyum-silisyum alaşımlı premix eşanjöre sahiptir.
 • Akıllı Isıtma Sistemi: Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev modülasyonu yapar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sunar.
 • Çevre Dostu: ErP yönetmeliğine uygun Atromix kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon salınımı sağlar, çevreyi korur.

Demirdöküm Atromix Üstün Özellikler (Güvenlik / Bakım)

 

 1. İki Kademeli Kontrol Mekanizması: Çift işlemcili ana kart sayesinde, iki kademeli kontrol mekanizmasına sahiptir. Bu sayede yüksek güvenli kullanım imkanı sunar.
 2. Hava Tahliye Fonksiyonu: İlk tesisat dolumlarında sistemde oluşacak istenmeyen havanın otomatik olarak tahliyesini sağlar.
 3. Yüksek Basınç Uyarı Foksiyonu: Tesisatta yüksek basınç oluşması durumunda kontrol ekranında beliren simge sayesinde kullanıcıyı uyarır.
 4. Dayanıklı Dış Boya: DemirDöküm kombilerde eloktrostatik toz boya kullanılmaktadır. Genleşme özelliği sayesinde yüksek sıcaklıklara dayanarak kombi yüzeyinde çatlamaların oluşmasını engeller. Bu sayede uzun ömürlü ve estetik kullanım sağlar.
 5. Güvenli Yoğuşma Suyu Sifonu: Atık gazın drenaj sistemine gitmesini engelleyen özel tasarım yoğuşma sifonuna sahiptir.
 6. Kolay Bakım:  Özel tasarımı sayesinde sadece ön kapak açılarak cihazın tüm servis işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu sayede dar montaj alanlarında bile servis ve bakım imkanı sunar.

Demirdöküm Atromix Üstün Özellikler (Konfor / Tasarım)

 

 • Hızlı Sıcak Su Konforu:Debi sensörü sayesinde hem hızlı sıcak su konforu sağlar hem de gereksiz su sarfiyatını önleyerek su tasarrufu yapar.
 • Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli: LCD ekranı ve çevirmeli kontrol düğmeleri ile her yaştan kullanıcının kolayca kullanabileceği fonksiyonel kontrol paneli tasarımına sahiptir.
 • Düşük Ses Seviyesi: 51 db(A) varan düşük ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz.
 • Kompakt Boyutlar: Atromix kombiler kompakt boyutları ile daha az yer kaplayarak esnek montaj imkanı sunar. (700x390x280 mm)
 • Işıksız Ortamda Okunabilir LCD Ekran: Stand-by konumu dahil her daim çalışan backlight ışığı sayesinde ışıksız ortamlarda dahi okunabilir LCD gösterge paneline sahiptir.

Demirdöküm Yoğuşmalı kombilere sahip olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Yeni ERP yönetmeliği kapsamında tüm yoğuşmalı ve hermetik kombilerin satış ve montajını , doğalgaz proje hizmetlerini üstleniyoruz. Demirdöküm Kombi Fiyatı için iletişime geçiniz.

Yoğuşma Teknolojisi Nedir?

Kombilerin doğal gaz tüketimi esnasında yanma sonucu oluşan atık gazın içerisinde yüksek miktarda su buharı ortaya çıkar. Yoğuşmasız kombilerde çıkan bu su buharı atıl ısı olarak havaya karışır.
Yoğuşma teknolojisi sayesinde yanma sonucu oluşan baca gazı içerisindeki su buharının enerjisi tesisata aktarılarak yeniden değerlendirilir ve yüksek ısıtma verimi elde edilir.

Demirdöküm Kombi Yoğuşma Teknolojisi ile,
• Yüksek verim sayesinde yüksek doğal gaz faturalarının önüne geçer.
• Çevreye zararlı sera gazı salınımını azaltır.

 

ERP Yönetmeliği Nedir?

ErP Yönetmeliği, enerji ile ilgili cihazların çevreye olan olumsuz etkilerini en aza indirmeyi amaçlayan yönetmeliktir. ErP Yönetmeliği’nin devreye girmesi ile pazardaki yoğuşmasız kombilerin yerini yoğuşmalı kombiler alacaktır.
• ErP ile birlikte cihaz verimlilikleri, mevsimsel ısıtma verimliliği altında hesaplanacak ve enerji sınıfları ile gösterilecektir.
• Üreticilerin, 70 kW ve 500 litre kapasiteye kadar olan cihazlara Enerji Verim Etiketi koyması zorunlu olacaktır.

Demirdöküm kombi kullanımı oldukça basit, kullanıcı dostu ve kompakt boyutlarıyla öne çıkmaktadır. Demirdöküm kombi arızaları, Demirdöküm’ün geniş servis ağı sayesinde kullanıcıyı mağdur etmeden aynı gün içerisinde çözülmektedir.

Demirdöküm Atromix En uygun fiyatlarla sadece DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK’te. Ücretsiz keşif, aynı gün montaj için ulaşınız.