Demirdöküm Atromix

Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi ERP yönetmeliğine uygun olarak üretilen Tam Yoğuşmalı kombi modelidir. Demirdöküm atromix yoğuşmalı kombi , kullanıcı ve çevre Dostu Özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi - Demirdöküm Kombi Fiyatları
Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi

Demirdöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi   KREDİ KARTINA 9 TAKSİT imkanı ile satın almak istiyorsanız Yetkili Satış Noktası olan DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK ile iletişime geçiniz.

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK ; Demirdöküm ve Baymak başta olmak üzere bütün marka kombilerin yetkili satış noktasıdır.

Satın aldığınız kombilerin, kombi montajı , mühendislik hizmetleri ve Demirdöküm yoğuşmalı kombi fiyatları için  Demirdöküm Yetkili Satış Noktası DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK ile  iletişime geçiniz.

www.kombiveproje.com – demirkiranmuhendislik@gmail.com   0554 941 49 15  (Aramak için numaraya tıklayınız)

 Erp Sistemine Özel üretilen Demirdöküm Atromix ‘in Üstün Özellikleri

 • Değişken Kapasite Seçenekleri : 20  kW ısıl kapasite
 • Isıtmada A Sınıfı Yüksek Verim: ERP yönetmeliğine göre değerlendirmede A sınıfı ısıtma verimliliğine
  sahiptir. Bu özelliği sayesinde dairelerinizde düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar
 • Kullanım suyunda A Sınıfı Yüksek Verim: ErP yönetmeliğine göre,kullanım suyunda A sınıfı verimliliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde kullanım suyu sarfiyatında da yüksek verim ve tasarruf sağlar.
 • Kullanım pompalarında Elektrik Tasarrufu :  verimli pompalar sayesinde tesisatınızın ihtiyacına göre pompa kademesi istenilen hızda ayarlanabilir.Bu özellik sayesinde düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.
 • Otomatik Fan : Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlar. Bu özellik sayesinde düşük ses desibeli ile konforlu sessiz bir ortam sağlar.
 • Eşanjör Yapısı: Kompakt boyutlarda, hafif ve ısı transferi yüksek olan premix eşanjöre sahiptir.
 • Akıllı Teknoloji: Ortamın anlık tüketim ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alevleme yapar. Bu özellik sayesinde daha ekonomik kullanım sunar.
 • Çevre Faktörü : ErP yönetmeliğine uygun olarak üretilen Atromix kombiler, Yoğuşma teknolojisi sayesinde çevreye düşük emisyon salınımı verir ve bu özeliği ile çevreyi korur.

 Erp Sistemine Özel üretilen Demirdöküm Atromix ‘in Güvenlikte Üstün Özellikleri

 

 1. Çift Kademeli Kontrol :     iki işlemcili ana kart sayesinde, çift kademeli kontrol dizaynına sahiptir. Bu özelliği sayesinde güvenli kullanım imkanı sağlar.
 2. Emniyetli Hava Tahliye Fonksiyonu: Tesisatın ilk dolumlarında sistemde oluşacak havanın otomatik olarak boşalması ile tesisatınızda yüksek verim sağlar.
 3. Basınç Uyarı Foksiyonu: Tesisatta yüksek basınç gerçekleştiğinde kontrol ekranında beliren simge ile kullanıcıya uyarı verir.
 4. Güçlü ve Dayanıklı Yüzey Boyası: Demirdöküm Kombilerinde eloktrostatik toz boya kullanılmaktadır. Genleşme özelliği ile yüksek sıcaklıklara karşı dayanarak kombi yüzeyinde olabilecek çatlamaları engeller. Bu  özelliği ile uzun ömürlü bir kullanım sağlarken estetik yapıda dikkate alınır.
 5. Güvenli Yoğuşma suyu : özel tasarımlı sifonu sayesinde Atık gazın drenaj sistemine girişini engeller.
 6. Bakımda kolaylık :  Özel dizaynı sayesinde sadece ön kapak açılarak kombinizin tüm servis işlemleri gerçekleştirilebilir. Bu sayede küçük alanlarda bile montajda kolay bakım imkanı sunar.

 Erp Sistemine Özel üretilen Demirdöküm Atromix ‘in Üstün Özellikleri

 

 • Sıcak Su Konforu: Debi akış sensörü ile hem hızlı sıcak su konforunu size yaşatır hem de gereksiz su sarfiyatını önleyerek su tasarrufu yapmanızı sağlar.
 • Kolay Kullanım Kontrol Paneli: LCD ekranı ve manuel kontrol düğmeleri ile kullanıcının kolayca kullanabileceği çok kullanışlı kontrol paneli tasarımına sahiptir.
 • Düşük Ses Desibeli : 51 desibel gibi düşük ses seviyesi ile yaşam alanınızda ses kirliliğine neden olmaz.
 • Küçük Boyutlar: Atromix kombiler küçük boyutları ile daha az yer kaplayarak kolay montaj imkanı sunar. Demirdöküm Atromix kombinin ölçüleri şu şekildedir; (700x390x280 mm)
 • Karanlık  Ortamlarda bile Okunur LCD Ekran: Karanlık ortamlarda bile çalışan backlight ışığı sayesinde okunabilir LCD gösterge paneline sahiptir.

Demirdöküm Yoğuşmalı kombilere sahip olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Yeni ERP yönetmeliği kapsamında tüm yoğuşmalı ve hermetik kombilerin satış ve montajını , doğalgaz proje hizmetlerini üstleniyoruz. Demirdöküm Kombi Fiyatları için iletişime geçiniz.

Peki Yoğuşma Teknolojisi Nedir?

Hermetik Kombilerin doğal gaz tüketimi esnasında yanma sonucu oluşan atık gazın içerisinde yüksek miktarda su buharı ortaya çıkar. Yoğuşmasız kombilerde çıkan bu su buharı atık enerji olarak havaya karışır.
Yoğuşma teknolojisi sayesinde gaz tüketimi ile yanma sonucu oluşan baca gazı içerisindeki su buharının enerjisi tesisata yeniden aktarılarak değerlendirilir ve yüksek tasarrufa dönüşür.

Demirdöküm atromix yoğuşmalı kombi;

Kombi Yoğuşma Teknolojisi ile,
• Yüksek tasarruf sayesinde kabarık doğal gaz faturalarının önüne geçer.
• Çevre dostu bir üründür .Sera gazı salınımını azaltır.

 

Son Günlerde sıkça duyduğumuz ERP Yönetmeliği Nedir?

ErP Yönetmeliği, enerji ile ilgili cihazların çevreye olan olumsuz etkilerini minimuma indirmeyi amaçlayan yönetmeliktir. ErP Yönetmeliği’nin devreye girmesi ile mevcut yoğuşmasız kombilerin yerini tasarruf sağlayan yoğuşmalı kombiler alacaktır.
• ErP ile birlikte cihaz verimlilikleri yüksek olanlara geçiş yapılacak ayrıca cihazlar enerji sınıfları ile gösterilecektir.
• Üreticilerin, 70 kw ve 500 kw kapasiteye kadar olan kombilere Enerji Verim Etiketi koyması zorunlu olacaktır.

Demirdöküm kombiler bu konuda çevre dostu olmaları ve yüksek verimleri ile öne çıkmaktadır.Demirdöküm’ün geniş servis ağı sayesinde kullanıcıya anlık çözümler sunulmaktadır. Demirdöküm Fiyat Listesi için iletişime geçiniz.

Demirdöküm Atromix yoğuşmalı kombi En uygun fiyatlarla sadece DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK’ te. Ücretsiz keşif, aynı gün demirdöküm kombi değişimi ve kombi montajı için ulaşınız.