KOMBİ MONTAJI

Kombi Montajı İGDAŞ Sertifikalı Firmaların Sertifikalı ustaları dışında başka ustalar tarafından yapılamaz.
Aksi takdirde ciddi ölçüde sıkıntılar yaşayabilir ve çözüme ulaştıramazsınız. Demirkıran Mühendislik olarak mühendis,tekniker ve ustalarımızın hepsi İGDAŞ tarafından yeterlilik konusunda sertifikalandırılmıştır.
Kombi montaj işlemi sırasında kombi bağlantısı şeması kullanılır. Kombi alt bağlantı seti ve doğalgaz borusu, kombinin taşınması(mutfaktan balkona gibi) gereken durumlarda yerleri değişebilir, yerlerinden taşınabilirler. Bunun için ekstra maliyet gerekebilir.

Kombi Montajı 2018 - En ucuz Kombi Montajı - Kombi Montaj Firması - Kombi ve Proje
Kombi Montajı 

Kombi montajı Ustalık bedeli 2000 ₺ + KDV şeklinde belirlenmiştir.

Kombi montaj malzeme grubu ve yoğuşma gideri malzemeleri(5 metreye kadar) 1000 ₺ +KDV olarak belirlenmiştir.

Kombi değişim Formu Mühendislik Hizmeti 2000 ₺+KDV şeklinde belirlenmiştir.

 

Eviniz tadilata mı girdi? Kombi mahal değişimi mi yapıldı? Yeni kombi aldınız ve kombi montajı mı yaptırmak istiyorsunuz?

Bize ulaşın yardımcı olalım..Firmamızı Arayıp dilediğiniz konuda Ücretsiz Bilgi alabilirsiniz.
DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK farkıyla İGDAŞ SERTİFİKALI ustalarımız ile en uygun fiyata kombi montajı yaptırabilirsiniz.İstanbul Geneli Hizmet verilmektedir.

** Unutmayın doğalgaz cihazlarında Montaj işlemi çok ciddi bir iştir ancak ve ancak İGDAŞ SERTİFİKALI firmalar tarafından yapılabilir.Teknik şartnameler dışında yapılan veya yapılacak olan tüm işlemler aile bireyleri için hayati önem taşımaktadır. Doğru bir uygulama yapılmayan montajlar İGDAŞ tarafından kaçak işlem olarak sayılmakta ve İGDAŞ yapılan bu tür işlemlere asla onay vermemektedir. **

Doğalgaz tesisatı ve Doğalgaz Projelendirme işlerinizde Analitik ve Kalıcı çözümler için Bize Danışmadan Karar Vermeyin..!

Kombi Montaj işlemi Nasıl Yapılır

Kombi montaj esnasında eski kombiniz duvardan alınır ve yerine gelecek olan kombinin ölçüsü alınır. Kombinin monte işlemi sırasında arka panelin nereye geleceği ve kombi alt bağlantı setinin nasıl bağlanacağı hesaplanır. Ardından arka panel duvara monte edilir. Kombi duvara montaj edilir, ardından alt bağlantı seti kombiye bağlanır, kombi baca montajı ise en son yapılır. Kombiniz kullanıma hazır hale gelir. Eğer kullandığınız kombi sıfır kombi ise ilk çalıştırılması servis tarafından yapılır.

NOT: Kombi değişim belgesi hizmetini sadece İGDAŞ Sertifikalı Firmalar sunabilir.

Balkona Kombi Montajı

Balkona kombi montajı konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar;
Balkon Açık ise mutlaka ve mutlaka kombiniz tam boy kabin içerisinde( kombi muhafaza kutusu) olmalıdır. Aksi takdirde uygunluk konusunda sıkıntı yaşanmaktadır.
Eğer dairenizde tadilat var ise ve kombi mutfaktan açık balkona alınmış ise;
Daireniz için doğalgaz tadilat projesi ve cihaz değişim belgesi(kombi değişim belgesi) istenir.Ayriyetten kombiniz tam boy kabin içerisinde(kombi muhafaza kutusu) olmalıdır.

Balkon Kapalı ise kombiniz için kombi muhafaza kutusu istenmez.
Eğer dairenizde tadilat var ise ve kombi mutfaktan kapalı balkona alınmış ise;
Daireniz için doğalgaz tadilat projesi ve cihaz değişim belgesi(kombi değişim belgesi) istenir.

Kombi montaj yapımı için gerekli malzemeler

Kombi montaj için gerekli malzemeler şöyledir;

Kombi bacası, kombi alt bağlantı seti , açık balkonda kombiniz var ise kombi muhafaza kutusu gerekmektedir.  Kombi değişimi sırasında kombi montajı yapıldıktan sonra kombi değişim belgesi istenir.

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK 

0554 941 49 15      –        0216 452 08 08

demirkiranmuhendislik@gmail.com