Vaillant Kombi Fiyatları 2023

Vaillant Kombi Fiyatları 2023

 

Vaillant Kombi Fiyatları 2023 yılında ,Vaillant  Kombi Modellerinin sessizliklerine ,kullanılan pompa türlerine, otomatik su alma sistemlerine ve eşanjör yapılarına bağlı olarak 16.500 ile 23.500 tl arasında değişmektedir.

Kombilerin fiyatına montaj dahil midir ? Bu sorunun cevabı malesef ki hayırdır , kombiler satın alındıktan sonra yapılan montaj ve proje fiyatları ayrıca kullanım malzemeleri için İGDAŞ sertifikalı firmalar  3500+kdv talep etmektedir.

 

Firmamız tarafından tüm marka ve model Eski kombiniz için 1000+kdv total fiyattan düşülmektedir.

 

 

VAİLLANT KOMBİ DEĞİŞİM KAMPANYAMIZDA ESKİ KOMBİNİZ ALINARAK , YERİNE YENİ TAM YOĞUŞMALI VAİLLANT KOMBİ VERİLMEKTEDİR.  NAKLİYE ,PROJE – MONTAJ VE KOMBİ ALT BAĞLANTI MALZEMELERİ DAHİLDİR.

Vaillant Kombi Fiyatları

 

VAİLLANT TAM YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI , VAİLLANT ECOTEC İNTRO 18/24 KW KOMBİ İÇİN NAKLİYE ,MONTAJ PROJE VE KURULUM MALZEMELERİ DAHİL OLMAK ÜZERE DEĞİŞİMLERDE 19500 TL SIFIR DAİRELERDE İSE 20500 TL GİBİ RAKAMLAR İLE YAPILMAKTADIR.

 

SIFIR BİR DAİRE SATIN ALDIYSANIZ ; KOMBİ MONTAJ DOĞALGAZ PROJE VE GAZ AÇIM HİZMETLERİ İÇİN  TIKLAYINIZ .

YETKİLİ MÜHENDİSİMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN WHATSAPP HATTI 

0216 452 08 08 – 0554 941 49 15 

 

 

MÜHENDİSLİK FİRMAMIZ İGDAŞ YETKİLİ OLUP, AYRICA TÜM KOMBİ MARKALARININ YETKİLİ SATIŞ BAYİSİDİR. DİĞER KOMBİ VE MODELLERDE  DEĞİŞİM KAMPANYALARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ .

 

 

Kombi Değişiminde Proje Şart mı ? 

Dairenizde Hali Hazırda Bir Projeniz Bulunuyor ve daha evvel dairede bir tadilat yapılmadı ise Proje Şartı yoktur fakat 2023 itibari ile  İGDAŞ iç tesisat teknik şartnamesi değişmiş randevulu uygunluk sistemine geçilmiştir. İgdaş dairenize kontrole gelmekte ve dairenizde hiç bir eksiklik bulunmaması istenmektedir.(havalandırma ,menfez ,yoğuşma gider hattı ve tesisatınızın testinin uygunluğu yeniden kontrol edilmektedir.) İGDAŞ Yetkili Firmaların Yetkili Mühendisi imzası gerektiğinden bu konuda Yetkili Firmalarca hizmet almanız gerekecektir.

 

 

 

KOMBİ DEĞİŞİM KAMPANYASI 2023