Pendik’te Doğalgaz Proje Hizmeti 

Pendik’te Doğalgaz Proje Hizmeti 

 

Doğalgaz Projesi Çizdirmek Gerekli midir ? Doğalgaz Proje Fiyatları nedir ? Doğalgaz Proje İşlemi niçin yapılmaktadır ?  

 

***Doğalgaz proje fiyatları İstanbul Anadolu yakası için 2023 yılında 1500 TL + KDV olarak belirlenmiştir.***

Doğalgaz Proje işlemi İstanbul için dairelerinizde gaz arzınızın başlatılabilmesi için resmi gaz distrübütörü olan  İGDAŞ kurumu tarafından İGDAŞ yetkili firmaların Yetkili Mühendisleri tarafından çizilip onaylanması gereken bir işlemdir. Bu işlem 5 iş günü içerisinde çözülen ve tüketicinin gaz arzının başlatıldığı bir kaç işlemi kapsayan bir süreçtir. Zorunlu bir işlemdir doğalgaz tadilat projeleri çizilmemiş daireler kaçak kullanım prosedürüne girmektedir.

 

 

Pendik’te Doğalgaz Proje Mühendislik Hizmeti

 

ÖNEMLİ !!! Firmamız Yetkili Mühendisleri tarafından Tüm Doğalgaz Projeleriniz Teknik Şartnameye uygun bir biçimde dizayn edilir.

***Yeni bir daireye taşındıysanız ;  ilk kez gaz kullanımı gerçekleştirecek iseniz doğalgaz proje ücreti  1500 TL + KDV uygulanmaktadır. Doğalgaz hattınızda değişiklik yaptı iseniz ve bir tadilat söz konusu ise Doğalgaz proje ücreti yine aynı şekilde bu fiyattan uygulanmakta 1500TL + kdv  geçerli olmaktadır. 

*** Doğalgaz projesi kime çizdirilir , Bu sorunun cevabı elbette ki yalnızca İGDAŞ SERTİFİKALI FİRMALAR tarafından çizilebilmektedir.

 

İgdaş Yetkili Firma

 

Doğalgaz Proje Hizmeti   iletişime geçiniz.

Kombi Değişim Kampanyalarımız için tıklayınız.

 

KOMBİ SATIN AL