Kombi Değişim Kampanyası 2021

Kombi Değişim Kampanyası

Eğer kombinizin eskisi gibi ısıtmadığını veya arızalı olduğunu düşünüyorsanız; sizde kombi değişim kampanyasından yararlanabilirsiniz.

ESKİ YOĞUŞMASIZ KOMBİLERİNİZİ ALIYORUZ YERİNE DAİRENİZDE TASARRUF YAPACAĞINIZ SIFIR  PREMİX YOĞUŞMALI DEMİRDÖKÜM ATROMİX’İ VERİYORUZ.

Kombi Değişim Kampanyası
Demirdöküm Atromix Tam yoğuşmalı Kombi Değişim kampanyası

Kombi değişim kampanyası;  kombinizi değiştirmek için faydalanabileceğiniz avantajlı bir kampanyamızdır.

Kombi Değişim Kampanyası dahilinde sunduğumuz fırsatlaar, eski kombinizin yerine seçtiğiniz kombiyle birlikte, nakliye,değişim belgesi, kombi montajı ve kredi kartına 9 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Kampanya dahilinde geçerli olan kombilerimiz; Demirdöküm Atromix kombi 

İGDAŞ DOĞALGAZ SERTİFİKALI FİRMA‘mızın alanında uzman Makine Mühendisleri ve teknikerlerimiz ile yine alanında uzman tesisat ustalarımız , kampanyadan yararlanacak mahalde keşif yapılır ve gerekli olan araç gereçler ve işçilik göz önüne alınır.

Detaylı bilgi için 0554 941 49 15 bu numaradan ulaşabilirsiniz veya iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not:

  • Opsiyonlar (ek baca, uzatma borusu, kombi kutusu) kampanya fiyatına dahil değildir.

Kombi Değişim Kampanyası süreç nasıl işler?

Dairenizde firmamızın mühendis ve teknikerleri tarafından gerekli keşifler yapıldıktan sonra, sahip olduğunuz kombinin tipi(hermetik,yoğuşmalı veya bacalı), doğalgaz hattının projeye uygun çizilip çizilmediği, hattınızda kaçak olup olmadığı ve cihazlarınızın kullanıma hazır olup olmadığı(ocak ve kombi) kontrol edilir. Bütün kontroller tamamlandıktan sonra firmamız tarafından istediğiniz kombiyle ilgili teklifiniz hazırlanır(Demirdöküm,Ariston,Arçelik,Baymak,Vaillant,Lambert,ECA) ve kabul ettiğiniz takdirde 2 iş günü içerisinde kombiniz kullanıma hazır hale getirilir.

Kombi Değişim Kampanyası’ndan yararlanma şartları nelerdir?

Dairenizde hali hazırda kullanıma hazır doğalgaz tesisatı var ise, tesisatınızda herhangi bir eksik veya kaçak yok ise, kombi ve ocak flexleriniz yerinde ise, bu kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Kombi Değişim Kampanyasında Demirdöküm Atromix çift yoğuşmalı Premix Kombi’nin fiyatı sadece 5300 TL‘dir.

Eğer minimum doğalgaz faturasıyla maksimum verim elde etmek etmek istiyorsanız iletişim butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Değişim Kampanyası’ndan hangi bölgeler faydalanabilir?

Sadece İstanbul Anadolu Yakası (Tuzla, Çekmeköy, Uğurmumcu, Yakacık,Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Kartal, Maltepe, Ataşehir, Suadiye, Göztepe ,Kadıköy)


doğalgaz proje ve kombi satışı

     KAMPANYADAKİ KOMBİLERİMİZ İÇİN tıklayınız.

                       FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTERSENİZ   7 / 24   BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.                              

   FİRMAMIZA ULAŞMAK İÇİN 

0 554 941 49 15    –   0216 452 08 08