Kombi Değişim Kampanyası 2018-2019

Kombi Değişim Kampanyası

Eğer kombinizin eskisi gibi ısıtmadığını veya arızalı olduğunu düşünüyorsanız; sizde kombi değişim kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Kombi değişim kampanyası; kışa girmeden kombinizi değiştirmek için faydalanabileceğiniz avantajlı bir kampanyamızdır.

Kombi Değişim Kampanyası - Demirdöküm Atron Kombi Değişimi - Eski Kombiyi Getir Yenisini Götür

Kombi Değişim Kampanyası dahilinde sunduğumuz fırsatlar, eski kombinizin yerine seçtiğiniz kombiyle birlikte, nakliye,değişim belgesi, kombi montajı ve kredi kartına 9 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Kampanya dahilinde geçerli olan kombilerimiz; Demirdöküm Atron Kombi, Ariston Hs x 24 ff Kombi, Arçelik DGK 20 EKT M Kombi’dir

İGDAŞ DOĞALGAZ SERTİFİKALI FİRMA‘mızın alanında uzman Makine Mühendisleri ve teknikerlerimiz ile yine alanında uzman tesisat ustalarımız , kampanyadan yararlanacak mahalde keşif yapılır ve gerekli olan araç gereçler ve işçilik göz önüne alınır.

Detaylı bilgi için 0554 941 49 15 bu numaradan ulaşabilirsiniz veya iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not:

  • Kombi Değişim Kampanyası EYLÜL 2018- OCAK 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Opsiyonlar (ek baca, uzatma borusu, kombi kutusu) kampanya fiyatına dahil değildir.

Kombi Değişim Kampanyası süreç nasıl işler?

Dairenizde firmamızın mühendis ve teknikerleri tarafından gerekli keşifler yapıldıktan sonra, sahip olduğunuz kombinin tipi(hermetik,yoğuşmalı veya bacalı), doğalgaz hattının projeye uygn çizilip çizilmediği, hattınızda kaçak olup olmadığı ve cihazlarınızın kullanıma hazır olup olmadığı(ocak ve kombi) kontrol edilir. Bütün kontroller tamamlandıktan sonra firmamız tarafından istediğiniz kombiyle ilgili teklifiniz hazırlanır(Demirdöküm,Ariston,Arçelik,Baymak,Vaillant,ECA) ve kabul ettiğiniz takdirde 2 iş günü içerisinde kombiniz kullanıma hazır hale getirilir.

 

Kombi Değişim Kampanyası’ndan yararlanma şartları nelerdir?

Dairenizde halı hazırda kullanıma hazır doğalgaz tesisatı var ise, tesisatınızda herhangi bir eksik veya kaçak yok ise, kombi ve ocak flexleriniz yerinde ise, bu kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Kombi Değişim Kampanyasında Demirdöküm Atron Duvar Tipi Hermetik Kombi’nin fiyatı 3050 TL‘dir.

 

Eğer kışa girmeden minimum doğalgaz faturasıyla maksimum verim elde etmek etmek istiyorsanız iletişim butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kombi Değişim Kampanyası’ndan hangi bölgeler faydalanabilir?

İstanbul Anadolu Yakası (Tuzla,Çekmeköy,Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Kartal, Maltepe, Ataşehir, Kadıköy, Beykoz, Üsküdar) ve Avrupa Yakası bölgeleri faydalanabilir.


 

doğalgaz proje ve kombi satışı

     KAMPANYADAKİ KOMBİLERİMİZ İÇİN tıklayınız.

                       FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTERSENİZ   7 / 24   BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.                              

www.demirkiranmuhendislik.com       emirdemir2787@gmail.com   554 941 49 15-0216 452 08 08