Kombi Değişim Kampanyası

 Kombi Değişim Kampanyası

Eğer kombinizin eskisi gibi ısıtmadığını veya arızalı olduğunu düşünüyorsanız; sizde kombi değişim kampanyasından yararlanabilirsiniz.

FATURALARINIZ BU DÖNEMDE ÇOK YÜKSEK GELİYORSA SORUN KOMBİNİZİN DEĞİŞMESİ VE YOĞUŞMALI BİR KOMBİYE GEÇMENİZLE ÇÖZÜLEBİLİR. ÇÜNKÜ  YOĞUŞMALI KOMBİLER % 10 arası TASARRUF SAĞLAMAKTADIR.

 

***** BAYMAK  LUNATEC 24 KW TAM YOĞUŞMALI KOMBİLER HİDROJENE UYUMLU   YENİ TEKNOLOJİYE UYGUN VE ÇEVRECİ ÜSTELİK7 YIL ÜCRETSİZ GARANTİ SÜRESİ ”  ****

 

Baymak Lunatec kombi değişim kampanyası

ESKİ YOĞUŞMASIZ KOMBİLERİNİZİ ALIYORUZ YERİNE DAİRENİZDE TASARRUF YAPACAĞINIZ SIFIR ECA MARKA TAM YOĞUŞMALI KOMBİ’ NİZİ VERİYORUZ.

ÜSTELİK KREDİ KARTINA 9-12 TAKSİT O PEŞİNAT İLE 

ECA Kombi Değişim Kampanyası 2023

 

ESKİ YOĞUŞMASIZ KOMBİLERİNİZİ ALIYORUZ YERİNE DAİRENİZDE TASARRUF YAPACAĞINIZ SIFIR  YOĞUŞMALI KOMBİ’ NİZİ VERİYORUZ.ÜSTELİK KREDİ KARTINA 9-12 TAKSİT O PEŞİNAT İLE 

 

Baymak Luna Avant Kombi Değişim Kampanyası

ESKİ YOĞUŞMASIZ KOMBİLERİNİZİ ALIYORUZ YERİNE DAİRENİZDE TASARRUF YAPACAĞINIZ SIFIR  VAİLLANT MARKA TAM YOĞUŞMALI KOMBİ’ NİZİ VERİYORUZ. ÜSTELİK KREDİ KARTINA 9-12 TAKSİT O PEŞİNAT İLE 

Kombi değişim kampanyası;  kombinizi değiştirmek için faydalanabileceğiniz avantajlı bir kampanyamızdır.

Kombi Değişim Kampanyası dahilinde sunduğumuz fırsatlar, eski kombinizin yerine seçtiğiniz kombiyle birlikte, nakliye,değişim belgesi, kombi montajı ve kredi kartına 6,9,12 taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz.


Demirkıran Mühendislik Kombi ve Proje Değişim kampanyası klima şofben hidrofor pompa kazan
Kombi Ve Proje Merkezi

     KAMPANYADAKİ KOMBİLERİMİZ İÇİN tıklayınız.

                       FİYAT TEKLİFİ ALMAK İSTERSENİZ   7 / 24   BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.                              

   FİRMAMIZA ULAŞMAK İÇİN 

0 554 941 49 15    –   0216 452 08 08

 

 

 

Kampanya dahilinde geçerli olan kombilerimiz; VAİLLANT ECOTEC İNTRO 18/24 KW , ECA CİTİUS PREMİX 24 KW ,BAYMAK LUNA AVANT 24 KW YOĞUŞMALI KOMBİ

İGDAŞ DOĞALGAZ SERTİFİKALI FİRMA‘mızın alanında uzman Makine Mühendisleri ve teknikerlerimiz ile yine alanında uzman tesisat ustalarımız , kampanyadan yararlanacak mahalde keşif yapılır ve gerekli olan araç gereçler ve işçilik göz önüne alınır.

Detaylı bilgi için 0554 941 49 15 – 0216 452 08 08  bu numaralardan ulaşabilirsiniz veya iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not:

  • Opsiyonlar (ek baca, uzatma borusu, kombi kutusu) kampanya fiyatına dahil değildir.

Kampanyamızda süreç nasıl işler?

Dairenizde firmamızın mühendis ve teknikerleri tarafından gerekli keşifler yapılır.Sahip olduğunuz kombinin tipi belirlenir. Doğalgaz hattının projeye uygun çizilip çizilmediği, hattınızda kaçak olup olmadığı ve cihazlarınızın kullanıma hazır olup olmadığı(ocak ve kombi) kontrol edilir. Bütün kontroller tamamlandıktan sonra firmamız tarafından istediğiniz kombiyle ilgili teklifiniz hazırlanır.Teklifimizi kabul ettiğiniz takdirde 2 iş günü içerisinde kombiniz kullanıma hazır hale getirilir.

Bayisi olduğumuz markalar (Demirdöküm,Ariston,Arçelik,Baymak,Vaillant,Lambert,ECA,Viessman ,Buderus,Bosch ) 

Kombi Değişim Kampanyası’ndan yararlanma şartları nelerdir ?

Dairenizde hali hazırda kullanıma hazır doğalgaz tesisatı var ise tesisatınızda herhangi bir eksik veya kaçak yok ise bu kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Kombi Değişim Kampanyası (Bosch,Demirdöküm,Ariston,Arçelik,Baymak,Vaillant,Lambert,ECA,Buderus,Viessman)

Eğer minimum doğalgaz faturasıyla maksimum verim elde etmek etmek istiyorsanız iletişim butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kombi Değişim Kampanyası’ndan hangi bölgeler faydalanabilir?

Sadece İstanbul Anadolu Yakasına hizmet vermekteyiz.

(Tuzla, Çekmeköy, Uğurmumcu, Yakacık,Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Kartal, Maltepe, Ataşehir, Suadiye, Göztepe ,Erenköy,)