ECA Kombi Fiyatları 2023

ECA Kombi Fiyatları 2023

ECA KOMBİ DEĞİŞİM KAMPANYASINDA ESKİ KOMBİNİZ ALINARAK , YERİNE YENİ TAM YOĞUŞMALI KOMBİ HERŞEY DAHİL PROJE – MONTAJ VE MALZEMELERİ DAHİLDİR.

ECA Kombi Fiyatları 2023 yılında , ECA kombi modellerine bağlı olarak , Kombi modellerinin garanti süresine, sessizliklerine ve eşanjör yapısına bağlı olarak 13.500 ile 19.500 tl arasında değişmektedir. Kombiler satın alındıktan sonra yapılan montaj ve proje fiyatları ayrıca kullanım malzemeleri için İGDAŞ sertifikalı firmalar  3500+kdv talep etmektedir.

ECA Kombi Fiyatları 2023

ECA TAM YOĞUŞMALI KOMBİ FİYATLARI , ECA CİTİUS 24 KW KOMBİ İÇİN NAKLİYE , MONTAJ PROJE VE KURULUM MALZEMELERİ DAHİL OLMAK ÜZERE DEĞİŞİMLERDE 16500 TL SIFIR DAİRELERDE İSE 17 500 TL GİBİ RAKAMLAR İLE YAPILMAKTADIR.

 

Eski kombiniz için firmamız tarafından 1000+kdv total fiyattan düşülmektedir. Dilerseniz bu indirimi sadece kombi alırken  veya dilerseniz sadece hizmet alırken kullanabilirsiniz. 

 

SIFIR DAİRE SATIN ALDIYSANIZ VE KOMBİ MONTAJ DOĞALGAZ PROJE VE GAZ AÇIM HİZMETLERİ İÇİN VE FİYAT BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ .

YETKİLİ MÜHENDİSİMİZDEN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN WHATSAPP HATTI 

0216 452 08 08 – 0554 941 49 15 

 

 

FİRMAMIZ İGDAŞ YETKİLİ MÜHENDİSLİK FİRMASI OLUP, AYRICA TÜM MARKALARIN BAYİSİDİR. DİĞER KOMBİ VE MODELLERDE  DEĞİŞİM KAMPANYALARIMIZI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ .

Kombi Değişimi Nasıl bir süreç alır ?

Dairenizde öncelikle Yetkili Mühendis ve Teknikerlerimiz tarafından ön bilgileri içeren bir keşif yapılmaktadır. Eski kombinizin yeni kombi için uygun olup olmadığı göz önüne alınarak yeni bir proje süreciniz başlatılmış olur. Doğalgaz hattınızın projeye uygun olması ,mutfakta havalandırma (menfez ) bulunması ve yoğuşma gideri uygunluğuna bakılmaktadır. Eğer herhangi bir eksiklik söz konusu değil ise işlem tarafınıza firmamız kontrolünde 1 iş günü içinde teslim edilmektedir. 

Hermetik kombiden yoğuşmalı kombiye geçiş süreci nasıl olur

Eğer hermetik kombinizin bulunduğu mahalde yoğuşma gider hattına uygun bir gider bulunuyorsa veya yoğuşma gider hattının bağlanabileceği bir gider hattı var ise sorunsuz bir montaj yapılabilmektedir.Bu durumda total  süreç yine 1 iş gününde teslim şeklindedir.

Kombi değişiminde proje ücretleri 2023 itibari ile teknik şartnamede değişmiş ve randevulu sisteme geçilerek bu fiyatlandırma güncellenmiştir. Randevulu İgdaş uygunluk formu için İgdaş sertifikalı firmaların fiyatlandırması 1000+ kdv şeklindedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM

Firmamızın Hizmet Verdiği Bölgeler 

Kartal,Pendik,Ataşehir,Maltepe,Suadiye,Erenköy,Göztepe,Küçükyalı,Yakacık,Uğurmumcu