Baymak Lunatec 24 kw kombi değişim kampanyası

Baymak Lunatec 24 kw kombi değişim kampanyası (7 YIL GARANTİ SÜRESİ)

 

DEMİRKIRAN MÜHENDİSLİK olarak , öncelikle kombi seçimimizin Baymak Lunatec 24 kw ‘tan yana  olması ; 

Baymak Lunatec kombilerin ; 50 db ses seviyesi ile çok sessiz olması ,A sınıfı enerji verimliliğine sahip kolay ayarlanabilir , kompakt boyutlarda olması, paslanmaz çelik eşanjöre sahip olması ve en önemlisi %20’ye Kadar Hidrojen Karışımı ile Çalışmaya Uyumlu olması ‘dır. Baymak Bu modeli ile Hidrojen teknolojisine çok hızlı bir geçiş yaparak daha çevreci ve yeni nesil teknolojiye hazır olduğunu gösterdi.

Firmamızın Yapmış olduğu kampanya’ da eski kombiniz alınarak aşağıdaki fiyat üzerinden kredi kartına 9-12 taksit üstelik tüm kartlarınıza yapılmaktadır. Bu fiyat’a alt bağlantı vana filtre seti ,nakliye,montaj, İgdaş değişim belgesi ve randevusu dahildir.

Baymak Lunatec kombi değişim kampanyası

Demirkıran Mühendislik olarak Müşterilerimize uygun bir kombi kampanyası oluşturmak ve üstün teknolojiye sahip bir kombi ile bunu sunmak istedik. Baymak Lunatec tam yoğuşmalı kombi ile dairenizde ciddi tasarruflar elde ederken sessiz özelliği ve dayanım gücüyle 20 yıla aşkın kullanabileceksiniz.Üstelik 7 yıl ücretsiz Garanti ‘ye sahip Bu model ayrıca hidrojene uyumlu olması sebebi ile çevreci yeni nesil bir teknolojiye sahip.

Baymak Lunatec 24 kw kombi değişim kampanyası için iletişim‘ e geçiniz

0(216) 452 08 08

  0554 941 49 15

Baymak Lunatec 24 kw kombi kampanyamızda süreç nasıl işler?

Daireniz için firmamızın mühendis ve teknikerleri gerekli keşifleri yaparlar. Daire metre karenize en uygun kombi belirlenir . Teklifimiz tarafınızdan kabul edildikten sonra firma sertifikalı teknisyenlerimizi adresinize gönderir ve montaj süreci tamamlanır. Aynı Gün İGDAŞ ‘a bilgi verilerek İGDAŞ ‘ ın adresinize kontrole gelmesi sağlanır. İGDAŞ adresinizde gerekli kontrolleri yaptıktan sonra Kombi servisiniz tarafından garantiniz başlatılarak kullanmaya başlarsınız. Süreç 3 iş günüdür . 

Bayisi olduğumuz diğer markalar (Demirdöküm,Ariston,Arçelik,Vaillant,Lambert,ECA,Viessman ,Buderus,Bosch ) 

Kombi Değişim Kampanyası’ndan yararlanma şartları nelerdir ?

Dairenizde doğalgaz kaçağı yok ise, doğalgaz projeniz sorunsuz ise kampanyamızdan bu fiyat üzerinden faydalanabilirsiniz. 

Baymak Lunatec 24 kw Kombi Değişim Kampanyamız size Ciddi tasarruf sağlar .

Eğer minimum doğalgaz faturasıyla maksimum verim elde etmek etmek istiyorsanız iletişim butonundan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baymak Lunatec 24 kw Kombi Değişim Kampanyası’ndan hangi bölgeler faydalanabilir?

Sadece İstanbul Anadolu Yakasına hizmet vermekteyiz.

(Erenköy,Ataşehir,Tuzla, Çekmeköy, Uğurmumcu, Yakacık, Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Kartal, Maltepe, Suadiye, Göztepe ,Kadıköy)

KOMBİ DEĞİŞİM VE PROJE MERKEZİ ”KONUM İÇİN TIKLAYINIZ ”