KOMBİ DEĞİŞİM FORMU

Kombi Değişim Formu

*** İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasına özel kısa bir süreliğine Kampanya    ””

Kombi Değişim Formu

  • Dairenizde veya ofisinizde kombi değişimi yaptıysanız, yeni kombinizin garantisinin başlaması için İgdaş tarafından zorunlu kılınmış olan yetkili mühendislerce düzenlenen belgedir. 
  • Bu form yalnızca İgdaş yetkili firmalar tarafından sağlanabilir. 
  • Bu form kombilerin kapasiteleri aynı ise ve kombilerin mevcut bulunduğu yer değişmemişse geçerlidir. Aksi durumlar için proje gereklidir. 

İGDAŞ’tan onayı alınan bu belgeyi , yeni aldığınız kombinin servisi talep edecektir. İgdaş değişim belgesi yok ise servis kombinizin garantisini başlatmayacaktır.

Cihaz Kombi Değişim Formu ile dairenizde yapılan bu değişikliği İGDAŞ ‘a bildirmiş oluyorsunuz. Yine bu durum için İGDAŞ’tan izin ve onay almış oluyorsunuz.

Firmamız ve firma mühendislerimiz İgdaş tarafından yetkilidir.   

İGDAŞ YETKİ NUMARASI ;    700 44 02

Kombi Değişim Formu İletişim

 

 Sık Sorulan Sorular 

1-) İgdaş Kombi Değişim Formu ücreti ne kadardır ?

Firmamız Bu form için 200 +KDV talep etmektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrıca Adalar, Şile bölgeleri dahil olmak üzere tüm İstanbul ilçeleri için geçerlidir.

2-) Kombi Cihaz Değişim Formunu Almak Zorunlu mudur ? 

İGDAŞ değişikliği yapılan kombiler için muhakkak bildirim istemektedir. İGDAŞ’tan Onayı Alınan Bu Belgeyi , Yeni Aldığınız Kombinin servisi talep edecek ve İgdaş değişim belgesi yok ise servisiniz Kombinizin Garantisini Başlatmayacaktır.

3-)Değişim yaptığımız kombi ikinci el bir kombi ise Formu Almak zorunlu mudur ? 

İgdaş Cihaz Değişim Belgesi ile Dairenizde Yapılan Bu Değişikliği İGDAŞ ‘a Bildirmiş Oluyorsunuz. Yine Bu durum için İGDAŞ’tan izin ve onay almış oluyorsunuz.

  • İgdaş Cihaz Değişim Belgesi için hizmet verdiğimiz bölgeler;

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar , Bagcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal,Suadiye ,Bostancı,üsküdar,Fatih,Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, ortadağ,Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümrraniye, Üsküdar, Zeytinburnu

Yani özetle İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrıca Adalar, Şile bölgeleri dahil olmak üzere tüm İstanbul ilçeleri için geçerlidir.

 

Kombi montajı, Doğalgaz proje çizim işlemleri ve Kombi fiyatları için iletişime geçiniz.       

 

   Demirkıran Mühendislik