Baymak Kombi Fiyatları 2023

Baymak Kombi Fiyatları 2023

 

 KOMBİ İNDİRİMİ UYGULAMASI İÇİN DİĞER FİRMALARIN YAPTIĞI GİBİ MONTAJ VE MÜHENDİSLİK İŞLEMLERİNİN TARAFIMIZCA YAPILMA ŞARTI ARANMAMAKTADIR.  İNDİRİM ANINDA UYGULANACAKTIR VE DİLERSENİZ SADECE YENİ KOMBİNİZİ ” 1000 TL ” DAHA UCUZA ALABİLECEKSİNİZ. 

 

Baymak Kombi Fiyatları 2023 – Baymak Ana Bayi Fiyatları

 

BAYMAK LUNA AVANT 12900 TL             BAYMAK DUOTEC COMPACT 13950 TL                         BAYMAK LUNATEC 24 KW 14450 TL 

                                                                   

            Baymak kombi fiyatları 2023 yılında, Modellerimizin ses desibeline ,hidrojene uyumlu olmasına, yoğuşma verimliliklerine ,paslanmaz çelik eşanjöre sahip olmasına bağlı olarak 12900 tl ile 13950 tl  arasında değişmektedir. Kombi fiyatlarımız eski kombisini getirenlere 1000 tl indirim yapılmamış hali ile sıralanmıştır.

 

ESKİ KOMBİSİNİ GETİRENE ANINDA 1000 TL İNDİRİM

 

İgdaş Yetkili Firma – Yetkili Ana Bayii Kombi Klima Satış ve Montaj MERKEZİ

 

 

YETKİLİ MÜHENDİS WHATSAPP BİLGİ HATTI 

İGDAŞ SERİTİFİKA NO : 7004402

0216 452 08 08      –      0554 941 49 15 

demirkiranmuhendislik@gmail.com

             FİRMAMİZ BİREYSEL MÜŞTERİLERE HİZMET VEREN İGDAŞ YETKİLİ PROJE VE TAAHHÜT FİRMASİDİR.

 

 

 

 

 

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN BAZI SORULAR 

 

  • 24 kw kombi kaç metre petek ısıtır sorusuna karşılık 140 m2 daireye kadar olan daireler için bu da 10 metreye kadar radyatör metrajları için yeterli ısıtma kapasitesine sahiptir.
  • En iyi Baymak kombi modeli , sorusu için mevcut baymak modelleri içinde en iyi kombi modelimiz baymak lunatec 24 kw kombidir. Hidrojene uyumlu olması ile ön plana çıkmakta olan Baymak Lunatec Premix  kombi modelimize Alternatif olabilecek modelimiz Baymak Duotec Compact modelidir.
  • En iyi kombi markası hangisidir ? Sorusunu sıkça duymaktayız .Bir Markadan ziyade Modelleri bilmek çok daha önemlidir. Birkaç örnek vereceğiz çünkü çok sayıda iyi diyeceğimiz modeller mevcut bunun için kombi showroomumuzda size detaylı anlatmak daha doğru olacaktır. Örnek Modeller  BAYMAK LUNATEC veya DUOTEC modelleri   ECA PROTEUS veya ECA CONFEO PLUS ,DEMİRDÖKÜM NİTROMİX ,gibi modeller kesin kabul görmüş çok iyi müşteri yorumlarına sahip kombilerdir.
  • En ucuz kombi fiyatları, 2023 yılı için en ucuz ve piyasaya tutunabilmiş kombi modeli 9800 tl ile Protherm gepard condense modelidir. Fakat ucuz ve tecrübemize bağlı olarak ideal aralıkta diyebileciğimiz kombiler,Baymak Luna Avant 24 kw ,Baymak duotec compact 24 kw, Eca citius 24 kw ve Demirdöküm ademix 18 / 24 kw tam yoğuşmalı kombilerdir. Elbette dairenize ve beklentinize göre Alternatifler Çoğaltılabilir.
  • Tam yoğuşmalı kombi fiyatları , kombi marka ve modeline göre değişkenlik gösterse de fiyat montaj ve proje işlemleri dahil olmak üzere 14.000 tl ile 21.000 tl arasında değişkenlik göstermektedir.
  • Yerden ısıtma için en iyi kombi hangisidir ? Yine Bu sorunun cevabı için Birkaç örnek vereceğiz çünkü çok sayıda iyi diyeceğimiz modeller mevcut bunun için kombi showroomumuzda size detaylı anlatmak daha doğru olacaktır. Örnek Modeller ;  BAYMAK LUNATEC veya DUOTEC modelleri   ECA PROTEUS veya ECA CONFEO PLUS ,DEMİRDÖKÜM NİTROMİX ,gibi modeller kesin kabul görmüş çok iyi müşteri yorumlarına sahip kombilerdir. Diğer markalar için detaylı bilgi vermemiz daha doğru olacaktır.                                                                                       iletişim için tıklayınız .

 

 

KOMBİ SATIN AL